Vložky KESO

Cylindrické vložky KESO představují světovou špičkovou kvalitu v bezpečnosti zamykacího mechanismu i v celkovém technickém řešení. To platí i pro technologii a kvalitu použitého materiálu. Mimo 220 chráněných patentů firmy KESO získaly výrobky KESO příznivou pověst špičkové kvality. O tom svědčí i získání prvého místa v soutěži o nejlepší zámkovou cylindrickou vložku na mezinárodním veletrhu v Kolíně n/Rýnem. Jako jedna z prvních získala společnost KESO certifikát dle DIN ISO 9001 v roce 1995.

Cylindrickou vložku KESO je možno sestavit na požadovanou délku po 5 mm.

Svou důmyslností, kvalitou, originalitou řešení a dlouhou životností se výrobky KESO prosazují v ostré mezinárodní konkurenci na světových trzích a to jak u individuálních zákazníků, tak zejména u významných státních zakázek a velkých objektů nadnárodních společností. Zámkové systémy v rozsahu tisíců a desetitisíců zámkových vložek chrání bankovní společnosti, ministerstva, obchodní organizace, speciální oddělení v nemocnicích, laboratořích, ale i soukromé objekty s velkými materiálními a finančními hodnotami. Individuální zákazníci oceňují především stupňování odolnosti zámkových vložek KESO podle účelu použití až do pancéřové odolnosti u vložek 2000S z chromniklové ocele. Bezpečnost každého zákazníka je dána také přísnými pravidly pro případnou výrobu náhradních klíčů a systémem zábran pro jejich padělání. Firma KESO je schopna vyrobit náhradní klíč přímo v závodě na základě elektronické evidence, po celou dobu životnosti vložky až 20 let. Široká škála úplného sortimentu zámkových vložek a jejich odvozenin lze sjednotit na jeden klíč, zámky nábytkové, západkové, přístrojové, visací zámky, okenní kliky, vrchní zámky a zámky speciální. V cenových relacích od 1.000,- Kč do 4.000,- Kč se promítá účel použití, složitost technického řešení a kvality použitého materiálu.

Konstruktéři firmy KESO nezůstali stát na půli cestě, ale ruku v ruce s rozvojem elektroniky obohacují sortiment výrobků KESO o její nejnovější poznatky. Vznikají nové zamykací systémy mechanicko-elektronické s programovatelnými schopnostmi, s vlastní ochranou a materiálovým pohonem zavírání dveří. Různými kombinacemi lze vytvářet unikátní zamykací systémy konstruované na míru konkrétního zákazníka. Bezpečnost každého objektu je dána především odstraněním slabých míst v komplexním pojetí jeho ochrany. Zámkové vložky KESO jsou jedním z jeho dominantní priority. O tom svědčí i stále se snižující úspěšnost jejich překonání.

Zatím je na škodu slabá osvěta spotřebitelů - zákazníků, kteří na prvé místo staví pouze cenovou relaci a neberou v úvahu potřebný stupeň kvality. Právě podcenění kvalitativních stránek odolnosti zámkové vložky je úspora na nevhodném místě, která může znamenat velké materiální i finanční ztráty, včetně ohrožení vlastní individuální bezpečnosti zákazníka a jeho rodiny.

Certifikát SZÚ - zámková cylindrická vložka - systém 10 RS (1) 
Certifikát SZÚ - zámková cylindrická vložka - systém 2000 S (1) 
Certifikát SZÚ - zámková cylindrická vložka - systém 10 RS (2) 
Certifikát SZÚ - zámková cylindrická vložka - systém 2000 S (2) 

Certifikát NBÚ - zámková cylindrická vložka - systém 10 RS (1) 
Certifikát NBÚ - zámková cylindrická vložka - systém 2000 S (1) 
Certifikát NBÚ - zámková cylindrická vložka - systém 10 RS (2) 
Certifikát NBÚ - zámková cylindrická vložka - systém 2000 S (2)