Návrh a relizace systémů generálního klíče

Systém tvoří speciální kombinace uzávěrů klíčů, vložek a zámků, které snižují celkový potřebný počet klíčů. Díky možnosti použití generálního klíče, pomocí kterého lze velmi rychle odemknout veškeré zámky a provést rychlý zásah, lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích (požár, atd.).

U všech vložek a zámků systému je použita řada speciálních profilů, které se mohou mezi sebou kombinovat a jsou zcela odlišné od profilů sériově vyráběných vložek a zámků. Tyto speciální překryté profily, případně přídavné boční uzávěry, jsou konstruovány proti vyhmatání planžetou. Doporučuje se jejich použití s bezpečnostními štíty 802, 807, R1, R4.
Výroba systémů generálního a hlavního klíče je pouze zakázková. Systém může obsahovat jeden, ale i tisíce kusů zámků, podle zadání kompetencí. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele systému a na základě bezpečnostních pravidel, které si sám určí. Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel.

Vybíráte nové bezpečnostní dveře do bytu či domu? Potřebujete poradit?

Podívejte se do našeho poradce nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás