Dodáváme bezpečnostní dveře i pancéřové dveře včetně odborné montáže a poradenství. Toto spolehlivé mechanické zabezpečení vstupu se jen velice těžko překonává hrubou silou, proto představuje účinnou ochranu před násilným vniknutím.

S bezpečnostními dveřmi máme mnohaleté zkušenosti. V oboru působíme již od roku 1990. Namontujeme vám bezpečnostní dveře nejvyšší kvality, které splňují přísné standardy a certifikáty a ochrání vás po mnoho let. Používáme výhradně prověřená řešení předních výrobců.

Bezpečnostní dveře pro vás zajistíme, ať už stavíte nový dům, nebo pouze potřebujete zvýšit odolnost stávajících dveří. Jsme schopni nainstalovat kompletně nové řešení včetně zárubně, nebo využít stávající zárubeň. Mimo maloobchodního prodeje dodáváme bezpečnostní dveře i pro velkoobchodní odběratele.

České bezpečnostní dveře Bedex

Bezpečnostní a protipožární dveře BEDEX jsou českým výrobkem. Při výrobě jsou používány pouze prvotřídní materiály a technologie, aby výrobek uspěl v náročných bezpečnostních a protipožárních testech. Bezpečnostní dveře BEDEX jsou nabízeny v mnoha provedeních a se širokou škálou doplňků. Cílem značky BEDEX je nabídnout zákazníkům perfektní výrobek a servis splňující nároky nejen na bezpečí, ale i na komfort a cenu

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2 / 2R

STANDARD – značí standardní provedení povrchové úpravy folií (variabilně je možné z vnitřní strany dveří použít kazetu)
2,3 – značí bezpečnostní třídu
R – značí osazení rozvorovým zámkem ROSTEX

Tento typ dveří je vhodný nejen do stávajících, ale i zcela nových zárubní. Bezpečnostní třída 2 poskytuje standard v zabezpečení prostor. Dodávány jsou se zámky Mul-t-lock Lock case 235. Variabilně je možné osadit rozvorovými zámky Rostex. Standard 2 je typickým představitelem interiérových bezpečnostních dveří do bytu, domů, kanceláří. Model zároveň slouží jako ochrana před ohněm.

Jejich konstrukce je ocelová – kombinovaná. Tyto dveře vám díky speciální dveřní fólii d-c-fix a laminované protipožární desce nabídnou přesně takový reprezentativní design, který od nich očekáváte.

Bezpečnostní třídaRC2
Stupeň utajení2
Požární odolnostEI 30D2
Vzduchová neprůzvučnostRw 36 dB
Výbavavnitřní antikorozní/protipožární nátěr, minerální vata Orsil, 4 aktivní uzamykací čepy, pětibodový aktivní rozvorový mechanismus, obvodové těsnění v drážce, zámky Mul-t-lock Lock case 235 a ROSTEX(R)

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 3 / 3R

Tento typ dveří je vhodný nejen do stávajících, ale i zcela nových zárubní. Bezpečnostní třída 3 poskytuje vyšší standard v zabezpečení prostor. Dodávány jsou se zámky Mul-t-lock Lock case 235. Variabilně je možné osadit rozvorovými zámky Rostex. Standard 3 je typickým představitelem interiérových bezpečnostních dveří do bytu, domů, kanceláří. Model zároveň slouží jako ochrana před ohněm.

Jejich konstrukce je ocelová – kombinovaná. Tyto dveře vám díky speciální dveřní fólii d-c-fix a laminované protipožární desce nabídnou přesně takový reprezentativní design, který od nich očekáváte.

Čím je zaručena odolnost bezpečnostních dveří?

Na rozdíl od klasických dveří mají ty bezpečnostní hned několik přidaných mechanizmů:

  • Rozvorový systém s několika masivními kovovými čepy, které se zasouvají do ocelové zárubně
  • Pevný ocelový rám
  • Speciální zámková vložka – trezorový, nebo jiný vysoce bezpečný zámkový systém
  • V případě pancéřových bezpečnostních dveří navíc oplechování ocelovým plechem

Vysoká odolnost bezpečnostních dveří je tedy zaručena několika způsoby, které společně představují nejsilnější mechanické zabezpečení vstupního otvoru.

Celková odolnost bezpečnostních dveří se může lišit dle konkrétní instalace  a potřeb zákazníka. Ať už potřebujete bezpečnostní dveře jakékoli bezpečnostní třídy, my vaši potřebu plně uspokojíme. S výběrem vám rádi poradíme. Nabízíme několik úrovní zabezpečení:

  • Bezpečnostní dveře
  • Pancéřové dveře
  • Protipožární dveře

Přejete si, aby dveře byly neprůstřelné? Ani to není problém. Bezpečnostní dveře jsou výborným základem pro další stupně ochrany, jak proti mechanickému poškození, tak proti požáru i průstřelu.

Stejně tak jsou schopny plnit náročné požadavky na tepelnou a zvukovou izolaci. Nezapomínáme ani na stylový vzhled a proto nabízíme široký výběr variant povrchové úpravy bezpečnostních dveří.

Zbavte se starostí o své bezpečí a ochranu majetku. Kontaktujte nás a my vám namontujeme prvotřídní bezpečnostní dveře do bytu, kanceláře i jakéhokoli jiného prostoru.

Vybíráte nové bezpečnostní dveře do bytu či domu? Potřebujete poradit?

Podívejte se do našeho poradce nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás