Bezpečnostní kování

Základním předpokladem pro zajištění bezpečnosti bytu, kanceláře či jakéhokoli jiného prostoru, je dobře zabezpečený vstup.

Pro zvýšení mechanické odolnosti dveří je vhodné využít bezpečnostní kování. Tento termín zahrnuje dveřní kliky, štítky a rozety speciálně navržené k zajištění vysoké úrovně bezpečnosti dveří.

Stejně jako s ostatními bezpečnostními prvky, i s bezpečnostním kováním máme bohaté zkušenosti a nabízíme výhradně kvalitní a prověřené produkty předních výrobců. Aby kování mohlo plnit svou bezpečnostní funkci, je vhodné jej doplnit bezpečnostní cylindrickou vložkou.

Všechny druhy kování, nejen bezpečnostní

V našem uceleném sortimentu bezpečnostního kování naleznete:

  • Dveřní bezpečnostní kování – zejména pro vchodové dveře
  • Běžné dveřní kování – pro mezipokojové dveře
  • Okenní kování

Bezpečnostní kování může být vybaveno běžným štítem, případně můžete zvolit rozetové bezpečnostní kování.

Podle použití může být kování vybaveno klikou z obou stran, koulí, madlem či WC zámkem. U bezpečnostního kování je obvyklá kombinace klika – koule.

V naší nabídce naleznete široký výběr kování mnoha různých designových variant a materiálů. Ať už jste příznivci klasického kování připomínajícího tradiční kovářskou práci, nebo preferujete moderní eleganci, u nás jistě najdete to pravé.

Ve škále materiálů a povrchových úprav nechybí mimo jiné:

  • Nerezová bezpečnostní kování
  • Chromovaná kování
  • Mosazná , niklovaná či pozlacená kování

Při výběru bezpečnostního kování je nutné znát tloušťku dveří a rozteč kování, tedy vzdálenost mezi osou otvoru pro kliku a osou otáčení klíče. Nabízíme všechny běžně používané rozteče. Nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se. Ochotně vám poskytneme odbornou konzultaci.

Vyberte si v našem rozsáhlém sortimentu to pravé bezpečnostní kování!

Vybíráte nové bezpečnostní dveře do bytu či domu? Potřebujete poradit?

Podívejte se do našeho poradce nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás