Dodáváme visací zámky od běžných (obyčejných), až po vysoce bezpečnostní s různými typy klíčů. Mohou být shodné s cylindrickými vložkami, přídavnými zámky a lze je sjednotit nebo zařadit do systému generálních sestav. Naše zabezpečovací studio nabízí velkou škálu visacích zámků na číselný kód. Bezpečnosti a pevnosti visacích zámků by měly odpovídat i svou pevností petlice, zástrče, oka a řetězy, kterými jsou tyto visací zámky zajištěny. Nabízíme visací zámky i do vlhkého a extrémního prostředí. Visací zámky se nejčastěji rozlišují podle velikostí a průměru (síly) oka, které může být odolné proti:

  • přeříznutí
  • přestřižení (přeštípnutí)
  • vytržení (uražení)
  • roztržení apod.

Naše zabezpečovací studio nabízí i visací zámky, dodávané s krytem (pouzdrem), chránící visací zámky  před nástroji, sloužícími k jejich překonání.

Petlice ,zástrče apod.

Jedná se převážně o doplňky k visacím zámkům. Pokud použijete bezpečnostní visací zámek, jeho kvalitě by mělo odpovídat přiměřené uchycení a kvalita petlice, zástrče, závory apod., které naše zabezpečovací studio nabízí ve všech potřebných velikostech a variantách.

Vybíráte nové bezpečnostní dveře do bytu či domu? Potřebujete poradit?

Podívejte se do našeho poradce nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás